Doradcy kredytowi

Millennium Bank konto oszczędnościowe – sprawdź warunki, otwórz konto

Konto Oszczędnościowe w Banku Millennium to jedna z możliwości pomnażania pieniędzy. Główne atuty rachunku to:

atrakcyjne oprocentowanie – wpłać nowe środki do 50 000 zł i zarabiaj aż 3,30% w skali roku, przez 3 miesiące, a odsetki będą kapitalizowane co miesiąc.
swoboda – oszczędzaj, jak długo zechcesz! Konto Oszczędnościowe otwierasz na czas nieokreślony i możesz oszczędzać tak długo, jak chcesz, ale w każdej chwili możesz też zmienić plany. Otwierając konto, nie musisz podejmować decyzji, jak często i jaką kwotę zamierzasz wpłacić.
wygodne transakcje – miej stały dostęp do swoich oszczędności! Możesz wpłacać pieniądze na konto i wypłacać je, kiedy tylko zechcesz, nie tracąc dotychczas zarobionych odsetek.
nowoczesna obsługa – zarządzaj środkami z każdego miejsca na świecie! Konto Oszczędnościowe możesz założyć w każdym oddziale, a jeżeli masz już dostęp do Kanałów Bankowości Elektronicznej również za pośrednictwem Millenetu oraz telefonicznie przez TeleMillennium. Sam wybierasz najlepszą metodę jego obsługi, niezależnie od tego, gdzie akurat jesteś. Oprocentowanie promocyjne obowiązuje przez 3 miesiące dla nowych środków wpłaconych podczas Promocji, która trwa do 10.05.2014 r. i wynosi 3,3% w skali roku dla środków do 50 000 zł i 3,1% w skali roku dla nadwyżki ponad tę kwotę.

Pierwszy przelew z Konta Oszczędnościowego w okresie miesięcznym jest bezpłatny. Opłata za każdy następny przelew w tym samym miesiącu wynosi 7,5 PLN.

Środki na Koncie Oszczędnościowym są gwarantowane przez BFG, zgodnie z ustawą o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym. Gwarancją objęte są w 100% środki do wysokości nie przekraczającej równowartości 100 000 euro, bez względu na liczbę posiadanych w Banku rachunków. Ochronie podlegają imienne depozyty osób fizycznych zgodnie z art. 2 pkt 1 tej ustawy.

zobacz

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)